Deska tarasowa kompozytowa Częstochowa

Najlepsze deski tarasowe – Częstochowa

Marzy Ci się przestronny taras z desek kompozytowych, które wyglądają jak naturalne drewno, ale są bardziej wytrzymałe i odporne na negatywne działanie czynników atmosferycznych? Dobrze trafiłeś!

Oferta Tardex na pewno Cię zainteresuje. Jesteśmy uznanym producentem desek tarasowych z materiałów kompozytowych z wieloletnim doświadczeniem. Szczycimy się najwyższą jakością produktów i uznaniem naszych wiernych klientów. Poznaj naszą ofertę i spełnij swoje marzenie!

Deski kompozytowe – Częstochowa

Nasze deski tarasowe opracowywaliśmy, mając na uwadze dwa główne cele – naszym zamysłem było osiągnięcie najbardziej zbliżonego wyglądu do desek wykonanych z litego drewna oraz stworzenie materiału, który jest długowieczny i odporny na negatywne działanie czynników atmosferycznych.

Po latach badań, prób i błędów udało nam się znaleźć ten idealny przepis na sukces. Nasze deski kompozytowe składają się z siedemdziesięciu procent mączki drzewnej wyłącznie z twardych gatunków drewna, domieszki tworzyw sztucznych – HDPE lub PVC – oraz odrobiną naturalnych barwników. Ta kompozycja sprawiła, że nasze deski tarasowe są solidne, wytrzymałe, wygodne w montażu i bezpieczne w eksploatacji, a także niemal idealnie imitują naturalne drewno.

Dzięki temu Twój taras kompozytowy przez lata będzie wyglądał jak nowy, a Ty nie będziesz musiał przejmować się żmudną konserwacją, konieczną w przypadku wykorzystania drewna.

Tarasy kompozytowe – Częstochowa

Deski kompozytowe to przepis na solidny taras, balkon, ogrodzenie, balustradę, czy obramowanie basenów. Nie bez przyczyny tarasy kompozytowe zyskują coraz większą popularność. Jest to rozwiązanie łączące największe zalety obu materiałów – drewna i tworzywa sztucznego.

Najlepsze deski na taras – Częstochowa

Interesują Cię deski na taras, które wyglądają, jak drewno i są wytrzymałe, jak stal? Gwarantujemy, że w ofercie Tardex znajdziesz to, czego szukasz!

Dlatego nie czekaj, tylko zapoznaj się z asortymentem dostępnym na naszej stronie internetowej, lub skontaktuj się z nami w sprawie zamówienia niestandardowego, tytułując swoją wiadomość „Deski kompozytowe Częstochowa” lub „deski tarasowe Częstochowa”, a my przygotujemy dla Ciebie błyskawiczną wycenę.

Tak będzie wyglądać wasz taras
  • image
  • image
  • image
  • image

Zainteresowany?

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się