Deska tarasowa kompozytowa Kalisz

Szukasz idealnego budulca swojego nowego tarasu lub balkonu? Interesują Cię naprawdę wytrzymałe deski tarasowe? Jeśli tak, to na pewno zainteresuje Cię nasza oferta najlepszych desek kompozytowych w najatrakcyjniejszych cenach, które dostarczamy także do Kalisza i okolic.

Deski kompozytowe Kalisz – zastosowanie

Deski kompozytowe wykonane są z najwyższej jakości mączki drzewnej oraz domieszki tworzywa sztucznego, dlatego świetnie nadają się do użytku zewnętrznego. Deski z kompozytu można wykorzystać do wykończenia tarasu, balkonu, elewacji, ogrodzenia, czy też jako obramowanie basenu lub jacuzzi.

Deski kompozytowe Kalisz – zalety

Deski kompozytowe to materiał budowlany wykonany z połączenia plastiku i włókna drzewnego lub innych materiałów organicznych. Oto kilka zalet desek kompozytowych:

Wytrzymałość

Deski kompozytowe są bardzo trwałe i odporne na warunki atmosferyczne, w tym na wilgoć, promieniowanie UV, pleśń i szkodniki – nie niszczą się ani nie gniją, jak produkty wykonane z litego drewna.

Konserwacja

Deski kompozytowe wymagają minimalnej konserwacji. Nie trzeba ich malować, lakierować ani impregnować. Wystarczy że będziesz je regularnie myć wodą i z detergentem i możesz cieszyć się nienagannym wyglądem swojego kompozytowego tarasu na lata.

Estetyka

Deski kompozytowe są dostępne w różnych kolorach, wzorach i fakturach, dzięki czemu można dopasować je do stylu domu i ogrodu. Duża różnorodność wzorów sprawia, że deska kompozytowa jest uniwersalnym rozwiązaniem na taras.

Montaż

Montaż desek kompozytowych jest prosty i szybki, a deski są lekkie i łatwe do przycinania, dlatego z tym zadaniem poradzą sobie zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy.

Ekologia

Deski kompozytowe najczęściej są wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu, co sprawia, że są przyjazne dla środowiska. Ponadto nie wymagają stosowania chemikaliów do konserwacji, co zmniejsza negatywne oddziaływanie na naszą planetę.

Opłacalność

Deski kompozytowe są nieco droższe niż drewniane, ale ich trwałość i brak konieczności regularnej konserwacji sprawiają, że w ostatecznym rozrachunku jest to rozwiązanie bardziej opłacalne w dłuższej perspektywie czasowej.

Deski kompozytowe Kalisz – podsumowanie

Jeśli szukasz desek na taras, które będą solidne i odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz oddziaływanie czynników atmosferycznych, to deski kompozytowe będą dla Ciebie idealne. Dlatego nie czekaj, tylko zapoznaj się z asortymentem Tardex już dziś!

Tak będzie wyglądać wasz taras
  • image
  • image
  • image
  • image

Zainteresowany?

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się