Deska tarasowa kompozytowa Kraków

Najlepsze deski tarasowe – Kraków

Szukasz producenta najlepszych desek kompozytowych w mieście królów Polski? Marzy Ci się klimatyczny i wytrzymały taras lub balkon, na którym możesz wieczorami podziwiać miejski harmider lub spokojny park? Jeśli zależy Ci na najwyższej jakości, to na pewno zainteresuje Cię nasza oferta. W Tardex przybliżymy Cię do spełnienia tych marzeń, dzięki naszym wytrzymałym deskom kompozytowym. Przekonaj się, dlaczego sądzimy, że nasze deski kompozytowe to najlepszy wybór na Twój taras, balkon, czy ogrodzenie.

Deski kompozytowe – Kraków

W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie najwyższej jakości deski tarasowe wykonane z połączenia materiałów, które najlepiej spełniają wymogi wizualne i praktyczne. Dzięki temu możesz być pewien, że projektując swój taras kompozytowy, zyskujesz dostęp do najlepszych materiałów, które są solidne, atrakcyjne wizualnie i odporna na niekorzystne działanie czynników atmosferycznych.

Nasze deski kompozytowe składają się aż z siedemdziesięciu procent mączki drzewnej z twardych gatunków drewna, która została wzbogacona o tworzywo sztuczne (HDPE lub PVC), które cechuje się szczególną wytrzymałością i długowiecznością. Całość tej kompozycji została wykończona niewielkim procentem naturalnych barwników, które sprawiają, że nasze deski kompozytowe wyglądają zupełnie jak te wykonane z naturalnego drewna.

Tarasy kompozytowe – Kraków

Deski kompozytowe to nowoczesne rozwiązanie konstrukcyjne, które idealnie nadaje się na taras, balkon, ogrodzenie, balustradę, czy obramowanie basenów i bani. W ostatnich latach tarasy kompozytowe coraz częściej zastępują te, wykonane z litego drewna, ponieważ jest to rozwiązanie łączące największe zalety obu materiałów – drewna i tworzywa sztucznego.

Drewniane deski na taras sprawdzają się dość dobrze, jednak nie są tak długowieczne, solidne i łatwiej ulegają uszkodzeniom mechanicznym i negatywnemu wpływowi czynników atmosferycznych, jak te wykonane z wysokiej jakości kompozytów drewna i tworzywa HDPE lub PVC.

Najlepsze deski na taras – Kraków

Jeśli zależy Ci na najwyższej jakości produkcji, najlepszych komponentach i jak największemu podobieństwu do drewna, przy jednoczesnym poprawieniu właściwości fizycznych i chemicznych w Krakowie, to koniecznie zapoznaj się z ofertą Tardex.

Na naszej stronie internetowej znajdziesz wszystkie potrzebne informacje na temat składu naszych desek, ich ceny i procesu produkcji – dlatego nie czekaj, tylko zapoznaj się z naszym asortymentem, lub skontaktuj się z nami w sprawie zamówienia niestandardowego.

Nasze realizacje
  • image
  • image
  • image
  • image

Zainteresowany?

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się