Deska tarasowa kompozytowa Legnica

Najlepsze deski tarasowe – Legnica

Planujesz remont lub budowę nowego balkonu, lub tarasu? Dowiedz się, dlaczego deski kompozytowe Tardex to najlepszy wybór. Oferujemy największy wybór desek na taras, balkon, ogrodzenie i basen, które są solidne, jak tworzywo sztuczne, a wyglądają jak naturalne drewno.

Deski kompozytowe – Legnica

Na stronie internetowej Tardex znajdziesz największy w województwie wybór najwyższej jakości desek tarasowych, które spełniają najsurowsze wymogi jakościowe. Nasze deski kompozytowe zostały zaprojektowane z myślą o walorach estetycznych i praktycznych, dlatego są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale przede wszystkim wytrzymałe, długowieczne i odporne na szkodliwe działanie wody, wiatru, a także wysokich i niskich temperatur.

Deski kompozytowe Tardex składają się z siedemdziesięciu procent mączki drzewnej z twardych gatunków drewna i trzydziestu procent tworzywo sztucznego HDPE lub PVC, a także niewielkiej części naturalnych barwników. Wybraliśmy te proporcje, ponieważ to one w największym stopniu spełniają dwa wymogi, które przed sobą postawiliśmy – podobieństwo do drewna i wytrzymałość tworzywa sztucznego.

Tarasy kompozytowe – Legnica

Tarasy kompozytowe zyskują coraz większą popularność zarówno w domach prywatnych, jak i projektach deweloperskich. Nic dziwnego, przecież takie rozwiązania najlepiej spełniają oczekiwania użytkowników, którym zależy na bezpieczeństwie i długowieczności w wielkim stylu.

A to właśnie osiąga się, stosując deski kompozytowe. Drewniane deski na taras są piękne, ale za to droższe i szybko ulegają uszkodzeniom mechanicznym oraz wymagają regularnej konserwacji. Z drugiej strony, plastikowy balkon czy taras zdecydowanie nie wygląda tak estetycznie. Natomiast taras kompozytowy to konsensus, dzięki któremu zyskujesz nie tylko piękną, ale i wytrzymałą konstrukcję.

Najlepsze deski na taras – Łódź

Jeśli planujesz remont lub przebudowę tarasu, balkonu lub ogrodzenie to zapoznaj się na się z ofertą firmy Tardex. U nas kupisz deski kompozytowe na miarę swoich potrzeb!

Nasze realizacje
  • image
  • image
  • image
  • image

Zainteresowany?

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się