Deska tarasowa kompozytowa Leszno

Najlepsze deski tarasowe – Leszno

Planujesz inwestycję w Lesznie? Szykujesz się do zmiany elewacji w swoim domu? A może zastanawiasz się, jak ofiarować nowe życie swojemu wysłużonemu balkonowi? Jeśli któryś z tych scenariuszy brzmi dla Ciebie znajomo, to na pewno zainteresują Cię deski tarasowe Tardex.

Jakie deski tarasowe najlepiej sprawdzają się do użytku zewnętrznego?

Deski, które najlepiej sprawdzą się w użytku zewnętrznym, powinny spełniać kilka kryteriów. Po pierwsze, deski na taras, balkon, czy elewacje muszą być przede wszystkim wytrzymałe i solidne – nikt przecież nie planuje regularnego przeprowadzania tak ogromnych przedsięwzięć, jak renowacja lub remont tych części budynków.

Poza tym deski tarasowe muszą być odporne na uszkodzenia mechaniczne i negatywne skutki oddziaływania zjawisk atmosferycznych, takich jak nadmierny wiatr, wilgoć, czy wyjątkowo wysokie lub niskie temperatury. Najlepiej, żeby dodatkowo nie wymagały konserwacji i częstego odświeżania.

Ostatnim, bardzo ważnym kryterium, jakie muszą spełniać deski tarasowe, jest ich wygląd. Obecnie najpopularniejsze są deski tarasowe, wykonane z litego drewna, lub takie, które idealnie odwzorowują jego strukturę.

Jakie deski tarasowe spełniają powyższe kryteria?

Odpowiedzią na powyższe wymagania są deski kompozytowe, czyli takie, które w swoim składzie mają mączkę drzewną z twardych gatunków drewna i tworzywo sztuczne, najlepiej HDPE lub PVC. Takie innowacyjne połączenie drewna i tworzywa sztucznego sprawia, że deski kompozytowe są odporne uszkodzenia mechaniczne i oddziaływanie na nie zjawisk atmosferycznych, a ich czas eksploatacji sięga aż 20 lat. Co więcej, takie deski tarasowe nie wymagają żadnej konserwacji i impregnacji i idealnie imitują wygląd naturalnego drewna. Deski kompozytowe to doskonałe połączenie walorów estetycznych drewna i zalet tworzyw sztucznych.

Producent i dostawca desek kompozytowych na terenie Leszna i okolic

Szukasz sprawdzonego producenta desek kompozytowych na terenie Leszna i okolic? Firma Tardex melduje swoją gotowość do działania! W naszej ofercie znajdziesz najwyższej jakości deski kompozytowe, które są wytrzymałe, wygodne w użytkowaniu i wyglądają, jak drewniane, dlatego koniecznie zajrzyj na naszą stronę internetową i spraw sobie nowy balkon, taras, czy elewację!

Tak będzie wyglądać wasz taras
  • image
  • image
  • image
  • image

Zainteresowany?

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się