Deska tarasowa kompozytowa Łódź

Najlepsze deski tarasowe – Łódź

Zapoznaj się z ofertą producenta najlepszych desek kompozytowych w Łodzi i okolicy. Jeśli chcesz mieć wytrzymały taras, na którym możesz wieczorami odpocząć po trudnym tygodniu, lub balkon, który wygląda jak drewniany, a przy tym jest znacznie bardziej solidny i odporny na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych to oferta Tardex na pewno Cię zainteresuje.

Zakup desek kompozytowych produkcji Tardex przybliży Cię do osiągnięcia tego celu. Nasze deski kompozytowe to najlepszy wybór na Twój taras, balkon, czy ogrodzenie.

Deski kompozytowe – Łódź

W asortymencie Tardex znajdziesz największy w województwie wybór najwyższej jakości desek tarasowych. Nasze deski kompozytowe zostały zaprojektowane z myślą o walorach estetycznych i praktycznych.

Nasze deski kompozytowe składają się aż z siedemdziesięciu procent mączki drzewnej z twardych gatunków drewna, która została wzbogacona o tworzywo sztuczne (HDPE lub PVC). To połączenie materiałów najlepiej sprawdza się przy takich konstrukcjach, ponieważ cechuje się szczególną wytrzymałością i długowiecznością. Jednak nie tylko walory praktyczne wyróżniają nasze rozwiązanie. Poza tym nasze deski kompozytowe wyglądają zupełnie jak te wykonane z naturalnego drewna. Słowem, są konsensusem między atrakcyjnością drewna i wytrzymałością tworzyw sztucznych.

Tarasy kompozytowe – Łódź

Deski kompozytowe to nowoczesne rozwiązanie, które znajduje zastosowanie na tarasach, balkonach, ogrodzeniach, balustradach oraz, jako obramowanie basenów i bani. Tarasy kompozytowe z roku na rok stają się coraz bardziej popularne i powoli zastępują te, wykonane z litego drewna. Nic dziwnego. Po co zadowalać się półśrodkami, jeśli można znaleźć rozwiązanie łączące największe zalety obu materiałów.

Drewniane deski na taras nie są tak długowieczne, solidne i łatwiej ulegają uszkodzeniom mechanicznym i negatywnemu wpływowi czynników atmosferycznych, a tworzywa sztuczne, tak atrakcyjne pod względem wizualnym dlatego deski kompozytowe to najlepszy wybór.

Najlepsze deski na taras – Łódź

Jeśli zależy Ci na najwyższej jakości produkcji to koniecznie zapoznaj się z ofertą Tardex. Na naszej stronie internetowej znajdziesz wszystkie potrzebne informacje na temat produkcji, ceny i rodzajów naszych desek dlatego nie czekaj, tylko zapoznaj się z naszym asortymentem, lub skontaktuj się z nami w sprawie zamówienia niestandardowego.

Tak będzie wyglądać wasz taras
  • image
  • image
  • image
  • image

Zainteresowany?

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się