Deska tarasowa kompozytowa Opole

Najlepsze deski tarasowe – Opole

Poszukujesz desek kompozytowych, które perfekcyjnie imitują naturalne drewno, ale są bardziej odporne na negatywne działanie czynników atmosferycznych? Gwarantujemy, że na stronie internetowe Tardex znajdziesz deski kompozytowe na miarę swoich potrzeb!

Deski kompozytowe – Opole

Tardex oferuje największy wybór desek tarasowych. U nas znajdziesz setki wzorów i kolorów, które idealnie oddają barwę i strukturę drewna, a przy tym spełniają wszelkie wymogi jakościowe. Nasze deski kompozytowe są atrakcyjne wizualnie, ale także solidne długowieczne i odporne na szkodliwe wyjątkowo wysokich i niskich temperatur, wilgoci i wiatru. W skład naszych wchodzi siedemdziesiąt procent mączki drzewnej z twardych gatunków drewna i trzydzieści procent tworzyw sztucznych, takich jak HDPE lub PVC. Te proporcje zapewniają nam wymaganą odporność i piękny wygląd.

Tarasy kompozytowe – Opole

Balkony, ogrodzenia i tarasy kompozytowe można podziwiać w każdym większym mieście. To rozwiązanie nadaje się świetnie zarówno do projektów deweloperskich, jak i prywatnych, ponieważ doskonale spełnia wymogi użytkowników. Podczas gdy drewniane deski na taras są drogie i wymagają regularnej konserwacji, plastikowy balkon czy taras zdecydowanie nie wygląda estetycznie, za to taras kompozytowy jest zarówno piękny, jak i solidny.

Najlepsze deski na taras – Opole

Jeśli szykujesz się do budowy lub remontu balkonu, tarasu lub ogrodzenia to koniecznie zajrzyj na stronę internetową Tardex. U nasz znajdziesz największy wybór desek kompozytowych w województwie opolskim w najlepszych cenach.

Nasze realizacje
  • image
  • image
  • image
  • image

Zainteresowany?

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się