Deska tarasowa kompozytowa Poznań

Najlepsze deski tarasowe – Poznań

Chciałbyś, żeby Twój taras wyglądał, jakby został wykonany z naturalnego drewna, ale nie wymagał tak częstej impregnacji i był bardziej solidny? Znamy rozwiązanie idealne dla Ciebie. Nasze deski tarasowe łączą walory estetyczne litego drewna i wytrzymałość tworzyw sztucznych.

Zapoznaj się z bogatym asortymentem Tardex i postaw na najwyższą jakość. Nasza wiedza i doświadczenie w produkcji desek kompozytowych pozwoliła nam opracować innowacyjną kompozycję materiałów, która na pewno spełni Twoje oczekiwania.

Deski kompozytowe – Poznań

Przedsiębiorstwo Tardex to uznany producent desek tarasowych z materiałów kompozytowych, które idealnie sprawdzają się, jako elementy konstrukcyjne tarasów, balkonów, ogrodzeń oraz basenów.

Nasz zamysł był prosty. Chcieliśmy, żeby nasze deski kompozytowe odznaczały się wyglądem najbardziej zbliżonym do litego drewna, a przy tym były bardziej bezpieczne, wytrzymałe i odporne na negatywne działanie czynników atmosferycznych, takich jak wysokie i niskie temperatury, wiatr, deszcz i śnieg.

Dzięki wytężonej pracy osiągnęliśmy oba te założenia. Nasze deski kompozytowe są długowieczne, wyglądają jak drewniane, a przy tym nie wymagają żadnej konserwacji, ani impregnacji. Składają się z siedemdziesięciu procent mączki drzewnej (z twardych gatunków drewna) połączonej z tworzywami sztucznymi. Najlepiej sprawdziły się takie materiały do HDPE lub PVC, ponieważ dodają drewnu wytrzymałości, nie wpływając przy tym na jego wygląd.

Tarasy kompozytowe – Poznań

Deski kompozytowe to materiał, który zapewni, że Twój taras lub balkon będzie wytrzymały i zachowa atrakcyjny wygląd na wiele lat bez ciągłej konserwacji. Nasza produkcja została zaaprobowana przez specjalistów – posiadamy certyfikat Krajowej Oceny Technicznej oraz badań ogniowych, a także atest PZH.

Wybierając deski na taras w Tardex inwestujesz w swoje bezpieczeństwo i wygodę.

Najlepsze deski na taras – Poznań

Jeśli chcesz, żeby Twoje deski na taras były wytrzymałe i nie wymagały konserwacji, to w naszej ofercie na pewno znajdziesz deski kompozytowe na miarę swoich oczekiwań.

Zapoznaj się z naszym bogatym asortymentem – na naszej stronie internetowej powinieneś znaleźć wszystkie informacje, potrzebne do podjęcia decyzji, ale w razie pytań możesz skontaktować się z nami. Napisz do nas wiadomość pod tytułem „deski kompozytowe Poznań” lub „deski tarasowe Poznań” i zadaj nurtujące Cię pytania, a my postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak to możliwe.

Tak będzie wyglądać wasz taras
  • image
  • image
  • image
  • image

Zainteresowany?

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się