Deska tarasowa kompozytowa Warszawa

Najlepsze deski tarasowe – Warszawa

Warszawa rozrasta się z dnia na dzień. Nowe projekty deweloperskie, mieszkania, domy i lokale użytkowe coraz liczniej zapełniają naszą stolicę. Nic więc dziwnego, że temat wykończenia i elewacji cieszy się tu tak dużą popularnością. No właśnie, jak wykończyć taras, balkon lub elewację, żeby Twoje nowe lokum lub projekt wyróżniło się na tle warszawskiej betonowej dżungli? Odpowiedzią są deski kompozytowe, które są niezwykle atrakcyjne pod względem estetycznym, ponieważ dodają duszy szarym murom, a przy tym nie wymagają konserwacji typowej dla produktów drewnianych. Zaintrygowany? To pomyśl, że to dopiero początek ich zalet!

Jakie zalety mają deski kompozytowe?

Deski kompozytowe to wspaniały pomysł na wykończenie swojej elewacji, balkonu, tarasu, ogrodzenia czy basenu. Deski tarasowe znajdują wszechstronne zastosowanie zarówno w projektach zewnętrznych, jak i wewnętrznych, ponieważ charakteryzują je następujące zalety:

Długowieczność

Deski kompozytowe to solidne i długowieczne produkty, które posłużą Ci nawet do dwudziestu lat. Dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości mączki drzewnej z twardych gatunków drewna wzbogaconej domieszką HDPE lub PVC, decydując się na deski kompozytowe na taras lub elewacje, zyskujesz długowieczność tworzywa sztucznego i walory wizualne drewna.

Odporność

Mieszkanka drewna i tworzywa sztucznego sprawia, że deski kompozytowe są odporne na negatywne skutki oddziaływania na nie zjawisk atmosferycznych, takich jak nadmierna wilgoć, oraz nadzwyczajnie wysokie lub niskie temperatury, a także uszkodzenia mechaniczne nawet podczas aktywnego użytkowania.

Wygoda użytkowania

Deski kompozytowe nie wymagają żadnej konserwacji ani impregnacji – dzięki temu po instalacji możesz właściwie zapomnieć o ich istnieniu i dodatkowych wydatkach. Ponadto deski kompozytowe na taras, wykończone zostały innowacyjną powłoką antypoślizgową, która eliminuje ryzyko wypadków oraz powstawania drzazg.

Deski tarasowe – Warszawa i okolice

Firma Tardex jest jednym z największych producentów i dystrybutorów najlepszych desek kompozytowych w Polsce. W naszej ofercie znajdziesz deski tarasowe, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów – nasz asortyment zawiera setki wzorów i kolorów, a nasi specjaliści z chęcią realizują także projekty niestandardowe. Dlatego nie czekaj, tylko skontaktuj się z nami już dziś i zadbaj o wykończenie swojego tarasu, balkonu lub elewacji.

Nasze realizacje
  • image
  • image
  • image
  • image

Zainteresowany?

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się