Deska tarasowa kompozytowa Zielona Góra

Najlepsze deski tarasowe – Zielona Góra

Zielona Góra to prężnie rozwijające się miasto, które zdobywa coraz większą popularność wśród Polaków poszukujących swojego wymarzonego lokum oraz dalekowzrocznych deweloperów. Powstawanie nowych projektów deweloperskich, oraz potrzeba remontów mieszkań, domów i lokali użytkowych w ciągnie za sobą ogromne zapotrzebowanie na nowe rozwiązania aranżacyjne i wykończeniowe, takie jak wykorzystanie materiałów kompozytowych do wykończenia elewacji, tarasów i balkonów.

Jeśli Ciebie również interesują innowacyjne produkty, z pomocą których przeobrazisz swoje nowe mieszkanie lub projekt, dodając mu elegancji, to deski kompozytowe na pewno Cię zadowolą. Zainteresowany propozycją połączenia wyglądu drewna i wytrzymałości tworzywa sztucznego? Przekonaj się, czym wyróżniają się nasze deski tarasowe!

Co wyróżnia deski kompozytowe?

Deski kompozytowe to idealne rozwiązanie do wykończenia balkonu, tarasu, ogrodzenia, elewacji czy basenu. Oto, czym wyróżniają się deski kompozytowe Tardex:

  • Ponad 20 lat eksploatacji – deski kompozytowe, wykonane z najwyższej jakości mączki drzewnej z twardych gatunków drewna wzbogaconej domieszką HDPE lub PVC to długowieczny i solidny sposób na wykończenie tarasu, lub elewacji.
  • Perfekcyjne odwzorowanie struktury i wyglądu drewna – dobrej jakości deski kompozytowe z trudem odróżnisz od produktów z litego drewna. Deski tarasowe tego typu zawierają wszystkie elementy drewna łącznie z ułożeniem słojów.
  • Odporność na uszkodzenia mechaniczne i negatywne skutki oddziaływania zjawisk atmosferycznych – innowacyjne połączenie drewna i tworzywa sztucznego sprawia, że deski kompozytowe są odporne uszkodzenia mechaniczne nawet podczas aktywnego użytkowani oraz negatywne skutki oddziaływania na nie zjawisk atmosferycznych, takich jak nadmierna wilgoć, oraz nadzwyczajnie wysokie lub niskie temperatury.

Deski tarasowe – Zielona Góra i okolice

Jesteśmy jednym z największych producentów i dystrybutorów najlepszych desek kompozytowych w Polsce i dostarczamy nasze produkty na terytorium całej Unii Europejskiej. W asortymencie Tardex znajdziesz deski tarasowe, które zadowolą nawet najbardziej wymagających projektantów i klientów.

Zajrzyj na naszą stronę już dziś i znajdź sposób na swój balkon lub taras marzeń.

Nasze realizacje
  • image
  • image
  • image
  • image

Zainteresowany?

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się